Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy

Kończy się rok szkolny 2019/2020, który zapamiętamy, jako wyjątkowy. 11 marca 2020 roku wszyscy wstrzymaliśmy oddech. Pamiętam radość, ale i niepewność uczniów, gdy na 2 tygodnie zawiesiłem zajęcia w szkole. Przerwa jednak przeciągnęła się do końca roku szkolnego. Bezpieczeństwo wszystkich ludzi stało się sprawą najważniejszą. W „czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2” musieliśmy prowadzić edukację na odległość a korytarze szkolne opustoszały. Nasze domy zamieniły się w szkoły, miejsca pracy, sale gimnastyczne…

Dziękuję wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Wam kochani Uczniowie za współpracę, która była szczególna i wyjątkowa w tym roku szkolnym.

Na chwilę obecną nie ma pewnej odpowiedzi, kiedy wrócimy do budynków szkolnych. Mam wielką nadzieję, że stanie się to 1 września 2020 roku.

Życzę wszystkim udanego wypoczynku i bezpiecznych
wakacji!

Z serdecznymi
pozdrowieniami

Ireneusz Jarmuł – dyrektor szkoły

Matura 2020

Szczegółowe informacje na stronie MEN ZOBACZ

Zgodnie z ogłoszonym harmonogramem  egzaminy maturalne rozpoczną się 8 czerwca. W tym roku nie będzie ustnych egzaminów maturalnych. 

Harmonogram egzaminów Zobacz

Matura 2020 ma zostać przeprowadzona z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. 

Continue reading

Komunikat

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w naszym kraju, w celu zmniejszenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 zwracamy się z prośbą o załatwianie wszelkich spraw telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Sekretariat oraz Centrum Kształcenia pełnią dyżury telefoniczne i e-mailowe.

e-mail: szkola@zdz.krasnik.pl

tel. 81 825 26 40

e-mail: ck@zdz.krasnik.pl

tel. 81 825 24 75 w. 21