Rok szkolny 2018/2019

Szkolny Klub Wolontariusza ” Smile:)” zaprasza:

 


Gala Wolontariatu.

29 listopada 2018 roku, w Centrum Kultury i Promocji odbyły się obchody Dnia Wolontariusza. Organizatorem spotkania było Centrum Wolontariatu w Kraśniku.  W spotkaniu uczestniczyli nasi uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusz „ SMILE:)”. Za działalność w szkole i na terenie miasta i powiatu kraśnickiego  otrzymali podziękowanie, które  wręczył  Starosty Kraśnickiego Krzysztof Staruch i Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk.

Gratulujemy wolontariuszom i ich opiekunom.

 


Wizyta w Rachowie.

3 listopada nasi wolontariusze odwiedzili przytulisko dla psów w Rachowie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Zebraliśmy ok 160 zł na lekarstwa dla piesków oraz co nieco do chrupania.

 

Szkolny Klub Wolontariusza zaprasza do włączenia się w akcję „Szkoło pomóż i Ty”.

Tegoroczna akcja, stawia za cel pomoc 15-letniemu Łukaszowi Flis, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego niweluje wzmożone napięcie mięśniowe przez ćwiczenia i intensywną rehabilitację wpisaną w jego codzienne życie. Potrzebne są specjalistyczne rowery wspomagające pracę mięśni nóg. Ich koszt to 10 tys zł. Pomóc możesz poprzez zakup cegiełki – ściągawki (2 zł). Pomóżmy Łukaszowi chodzić!

    


Szkolny Klub Wolontariusza Smile:) zaprasza do wspólnej zbiórki, która potrwa do końca października.